Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 22,0 Kč
naše cena 319,0 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 1,8 Kč
naše cena 17,0 Kč
naše cena 89,0 Kč

 

 

On-line supermarket pro Ostravu

Jsme obchod, který funguje on-line.

Ovoce a zeleninu dodáváme pouze takové, jaké bychom si koupili i my.

100% čerstvost.

Rozvozy pro Ostravu

a přilehlé okolí.

Zboží máte řádně uspořádáno do jednorázových recyklovaných papírových tašek.

Mnoho možností platby.


 

Zákaznická sekce

 

 

Obchodní podmínky

Platba a doprava

Vratné obaly

Kontakty

 

Platební metody

 

 

 

 

 

Blog o potravinách

 

 

Upozornění na složení a informace o výrobcích

Snažíme se aby veškeré informace o výrobcích a jejich složení bylo maximálně správné a jasné, stává se,že výrobci změní složení výrobku aniž by o tomto kroku informovali.  Proto nemůžeme příjmout plnou odpovědnost za zde uvedené informace. Nikterak toto neomezuje Vaše zákonné nároky (na vrácení zboží aj.). Jen Vás tímto upozorněním prosíme aby jste nespoléhali pouze na informace námi uveřejněné, ale aby jste si vždy také přečetli etiketu na zboží.

Krájené salámy a maso

Veškeré krájené salámy, chlazené maso či chlazené ryby spotřebujte do 24h od jejich dopravení k Vám.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


08. 09. 2018 | O nás

Můj nákup Ostrava

Můj nákup Ostrava Vám všem v Ostravě a přilehlém okolí nabízí možnost nákupu více než 4tisíc položek jak potravinářského průmyslu tak drogérie a hygienických potřeb. V široké nabídce Můj nákup Ostrava naleznete vše vždy čerstvé. Naši kurýři pro Vás vždy vyberou čerstvé pečivo, ovoce a zeleninu a také salámy a maso či ryby tak jako by je nakupovali pro sebe a svou rodinu domů.

Našim heslem je nedodat klientům co bychom sami nekonzumovali. Pečlivý výběr čerstvých potravin pro Vás je naše priorita.

Nákupy , které Vám dodáváme nejsou nikde skladovány ani převáženy dlouhé hodiny v chladících vozech přes půl republiky. Vždy je vše lokálně pořízeno a ihned Vám dodáno. Zakládáme si na rychlosti a čerstvosti. On-line nákupy jsou zde pro Vás a pro vaše blízké. Pokud zrovna nemůžete či nechcete chodit po obchodech náše on-line služba, je Vám k dispozici a kurýr Vám ve vámi vybranou hodinu vše doručí až ke dveřím bytu.

Platit u nás můžete online po vytvoření nákupu nebo v hotovosti či platební kartou u kurýra při přebírání zboží. Stálí zákazníci, také mohou odebírat zboží na fakturu s 5ti - 14 denní splatností.

 

Spolupracujeme s místními dodavateli

Med pro nás dodává pan včelař z Rychvaldu a z Hukvaldských lesů.

Salámy a maso jsou v drtivé většině od opavských řezníků z firmy Bivoj.


Speciální služby pro registrované stálé zákazníky

Zařídíme Vám dovoz čestvých květin a kytic. Taktéž Vám připravíme a dovezeme dárkové koše pro Vaší oslavu a v neposlední řadě Vám dokážeme vyzvednout léky v lékarně.

Také základní nabídka sezónních produktů jako jsou potřeby pro grilování či dárkové sety na valentýna či vánoce jsou Vám k dispozici.

Objemové slevy pro stálé zákazníky s nastavením automatických individuálních slev jsou u nás samozřejmostí.

Máme naše zákazníky ve velké úctě a budujeme s nimi osobním přístupem a individuálním nastavením naší služby kvalitní obchodně dodavatelský vztah. Nejsme masová služba a nikdy nebudeme, prvořadí jsou pro nás dlouholetí a stálí zákazníci než masové poskytování naší služby.